Atsiskaityti galite ir internetu, ir kortele. Galite mokėti per Paypal/Paysera/banko kortele/bankiniu pavedimu

Kai prekę turime sandėlyje ir galime iš karto išsiųsti, vidutinis pristatymo laikas yra nuo 7 iki 14 dienų.

Užsakymai pristatomi paštu. Paprastai užsakymai yra pristatomi į namus, tačiau, atsižvelgiant į aplinkybes, siuntinį gali tekti atsiimti pašto skyriuje. Nepamirškite reguliariai tikrinti savo siuntos sekimo informaciją, kad sužinotumėte naujienas. Įsitikinkite, kad nurodytas telefono numeris yra teisingas, kad prireikus, paštas galėtų su jumis susisiekti.

Tokiais atvejais, kai siuntos gavėjas neatsiėmė laiku ir ji buvo grąžinta, mes galime nemokamai išsiųsti užsakymą iš naujo, jei susisieksite su mumis per 5 dienas, skaičiuojant nuo pašto inicijuoto grąžinimo. Jei su mumis susisieksite prėjus daugiau nei 5 dienoms, galėsime pakartotinai išsiųsti siuntą, tačiau tokiu atveju turėsite sumokėti siuntos pristatymo išlaidas.

Kai tik apdorosime jūsų užsakymą ir pristatysime jį vežėjui, gausite automatinį pranešimą el. paštu su siuntos sekimo informacija. Siuntą taip pat galite sekti čia.

Dėl pakeitimų užsakyme, kreipkitės į internetinės parduotuvės klientų aptarnavimo skyrių el. paštu info@action-perku.lt. Klientų aptarnavimo tarnyba dirba 7 dienas per savaitę nuo 9.00 iki 20.00 val.

Jei esate nepatenkinti gauta preke, galite susisiekti su mumis el. paštu (info@action-perku.lt) ir paprašyti prekių grąžinimo formos pinigų grąžinimui. Tai turite padaryti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Jei jūsų prašymas bus gautas praėjus daugiau nei 14 dienų, jūsų prašymo grąžinti prekes patenkinti, deja, nebegalėsime.

Informacija apie siuntos vietą parodo, kur paskutinį kartą buvo užregistruota ir (arba) išrūšiuota jūsų siunta. Todėl informacija apie buvimo vietą pateikiama ne realiuoju laiku - siunta tuo metu jau juda į kitą tašką.

Jei norite atšaukti užsakymą, tai galima padaryti per 60 minučių nuo užsakymo pateikimo. Praėjus 60 minučių, užsakymas bus apdorotas ir jo atšaukti, deja, nebegalėsime.

Siųsti žinutę